Odpowiedz 
Pojedziemy koleją do Tatralandii?
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #16
 
I jeszcze jedna wiadomosc w kontekscie wszystkich bujd o Piekielkach, Tatralandiach etc:

Okęcie bez kolei na Euro 2012

Wiele wskazuje na to, że budowa łącznicy kolejowej na warszawskie lotnisko im. Frederyka Chopina nie zostanie ukończona na czas. Stołeczny ZTM rozpoczął już pracę nad alternatywnymi rozwiązaniami. Inwestycja realizowana jest przez PKP PLK a termin jej zakończenie był już wielokrotnie przesuwany.


No ludzie, czy o EURO nie wiedzielismy od juz nie pamietam ilu lat ? Icon_mrgreen A oni nawet budowe tak krotkiego odcinka potrafili spaprać Icon_mrgreen Toż tu kompromitacja, to jest zbyt lekkie słowo, to jest jakas farsa, dramat po prostu Icon_exclaim

No dalej, śmiało, planujmy KDP, Piekiełka, tunele, estakady, rakiety, wahadłowce... a nie potrafia w 5 lat durnej łącznicy zrobic :x

Znajac zycie nikt za to nie beknie, bo w tym porąbanym kraju to jest standard Icon_twisted
04-12-2011 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #17
 
He he he myślałem że się popłaczę ze śmiechu to czytając.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
04-12-2011 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #18
 
Po pierwsze nie 5 tylko niecałe 3, po drugie to wina braków i błędów projektowych, po trzecie to SUDOP Praga "beknie" bo PLK naliczyła im 30 mln kary. Tym samym mamy już drugie biuro projektowe które zbankrutuje przez PLK, a przypominam że PLK nie może wydać kasy z UE przez brak opracowanych projektów...
04-12-2011 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #19
 
Dolmio, Ale prace na ciągu od Zachodniej trwają już ponad 5 lat. Pamiętam start jakoś na koniec lata 2006. Zimą 2007 z powodu braku przepustowości Nosal z Krynicy jechał w stronę Wawy przez Dęblin.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
04-12-2011 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #20
 
A co ma jedno do drugiego? Od Zachodniej do Służewca prace są dawno zakończone. Umowa na budowę łącznicy została podpisana w październiku 2009, więc mamy 2 lata i 2 miesiące, cała budowa zakończy się w mniej niż 2,5 roku.
05-12-2011 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: