Odpowiedz 
Pociąg do Gdyni
Autor Wiadomość
Olek099 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Dołączył: 11-08-2014
Skąd: Sądeczyzna
Post: #1
Pociąg do Gdyni
Witam

Wczoraj jechałem pociągiem z Nowego Sącza do Bydgoszczy. Mam pytanie

- dlaczego skład tego pociągu jest taki krótki? Tylko jeden wagon drugiej klasy to zdecydowanie za mało.
11-08-2014 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vorteX Offline
Użytkownik

Liczba postów: 219
Dołączył: 18-09-2010
Skąd:
Post: #2
RE: Pociąg do Gdyni
Ja też nim wczoraj jechałem do pracy i powiem tak. Zestawienie porażka. Od Brzeska ludzie koczowali na korytarzu. Icon_sad
11-08-2014 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,741
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #3
RE: Pociąg do Gdyni
Czemu? W imię dziadowskich oszczędności kosztem pasażera. Centrala PKP IC uznała, że jedna dwójka na ten odcinek wystarczy. Biorąc pod uwagę, że pociąg ten jedzie raz na tydzień, a czas przejazdu jest tragiczny może to nie dziwić. Pamiętam, że w zeszłym sezonie w środku tygodnia frekwencja była właśnie na jedną dwójkę. Na niedziele, a tym bardziej zmiany turnusów jest to jednak zdecydowanie za mało.
11-08-2014 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #4
RE: Pociąg do Gdyni
Są pociagi które iC olewa bo w dalszej perspektywie są do zaorania. Sa pociagi, ktore regularnie wzmacnia sie i monitoruje na biezao frekwencje, dostawia sie wagonow nawet wiecej niz trzeba, a sa takie do ktorych nigdy nie dostawi sie nawet jednej dwojki. Poprad to jeden z tych pociagow. I tak przeznaczony do wycięcia wiec po co sie starać...
11-08-2014 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: