|
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
|
|
| Autor | Wiadomość |
Pułtuś
Członek NSMK Liczba postów: 1,497 Dołączył: 21-05-2008 Skąd: |
|
||
| 12-09-2011 20:16 |
|
kolejoman5
Członek NSMK Liczba postów: 659 Dołączył: 22-05-2008 Skąd: |
|
||
| 12-09-2011 20:45 |
|
Pułtuś
Członek NSMK Liczba postów: 1,497 Dołączył: 21-05-2008 Skąd: |
|
||
| 12-09-2011 21:06 |
|
MK_Rabka
Użytkownik
Liczba postów: 792 Dołączył: 25-11-2009 Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój |
|
||
| 12-09-2011 21:17 |
|
Pułtuś
Członek NSMK Liczba postów: 1,497 Dołączył: 21-05-2008 Skąd: |
|
||
| 12-09-2011 22:03 |
|
lukboc
Użytkownik Liczba postów: 243 Dołączył: 19-07-2010 Skąd: Stary Sącz |
|
||
| 13-09-2011 07:31 |
|
Dolmio
Członek NSMK Liczba postów: 467 Dołączył: 23-05-2008 Skąd: NS/Kraków |
|
||
| 14-09-2011 17:52 |
|
pysi
Użytkownik Liczba postów: 343 Dołączył: 23-06-2008 Skąd: |
|
||
| 14-09-2011 17:59 |
|
Pułtuś
Członek NSMK Liczba postów: 1,497 Dołączył: 21-05-2008 Skąd: |
|
||
| 14-09-2011 18:12 |
|
MK_Rabka
Użytkownik
Liczba postów: 792 Dołączył: 25-11-2009 Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój |
|
||
| 14-09-2011 21:36 |
|
Dolmio
Członek NSMK Liczba postów: 467 Dołączył: 23-05-2008 Skąd: NS/Kraków |
|
||
| 16-09-2011 10:16 |
|
MK_Rabka
Użytkownik
Liczba postów: 792 Dołączył: 25-11-2009 Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój |
|
||
| 16-09-2011 10:57 |
|
lukboc
Użytkownik Liczba postów: 243 Dołączył: 19-07-2010 Skąd: Stary Sącz |
|
||
| 18-09-2011 19:46 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group. Theme designed by kavin
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group. Theme designed by kavin

Home
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc
Wersja mobilna




