Odpowiedz 
Koleją retro do Chabówki
Autor Wiadomość
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #1
Koleją retro do Chabówki
Artykuły promujące naszą imprezę:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4225/b/1.html">http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4225/b/1.html</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rynek-kolejowy.pl/23827/Parowozem_przez_Galicyjska_Kolej_Transwersalna.htm">http://www.rynek-kolejowy.pl/23827/Paro ... rsalna.htm</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sadeczanin.info/aktualnosci-sadeczanin-mlodych/art/17414">http://www.sadeczanin.info/aktualnosci- ... /art/17414</a><!-- m -->
10-05-2011 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #2
 
Podepnę się tutaj.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.klub428.pl/index.php/c_news/wiecej/297">http://www.klub428.pl/index.php/c_news/wiecej/297</a><!-- m -->
Cytat:Niewykluczone, że w dniu 9 lipca po raz kolejny na trasę Chabówka - Nowy Sącz wyruszy kolejny pociąg retro promujący ten region
Nostalgia będzie postaci (wagony IC + parowóz)?
PS.
Cytat:Prawdziwym powiewem nowoczesności jest ich [Acatusów - przyp. MK] mijanka po godzinie 15 w stacji Raba Wyżna.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
25-06-2011 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: