![]() |
|
Koleją retro do Chabówki - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Koleją retro do Chabówki (/showthread.php?tid=3281) |
Koleją retro do Chabówki - Lw - 10-05-2011 12:27 Artykuły promujące naszą imprezę: <!-- m --><a class="postlink" href="http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4225/b/1.html">http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4225/b/1.html</a><!-- m --> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rynek-kolejowy.pl/23827/Parowozem_przez_Galicyjska_Kolej_Transwersalna.htm">http://www.rynek-kolejowy.pl/23827/Paro ... rsalna.htm</a><!-- m --> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sadeczanin.info/aktualnosci-sadeczanin-mlodych/art/17414">http://www.sadeczanin.info/aktualnosci- ... /art/17414</a><!-- m --> - MK_Rabka - 25-06-2011 18:15 Podepnę się tutaj. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.klub428.pl/index.php/c_news/wiecej/297">http://www.klub428.pl/index.php/c_news/wiecej/297</a><!-- m --> Cytat:Niewykluczone, że w dniu 9 lipca po raz kolejny na trasę Chabówka - Nowy Sącz wyruszy kolejny pociąg retro promujący ten regionNostalgia będzie postaci (wagony IC + parowóz)? PS. Cytat:Prawdziwym powiewem nowoczesności jest ich [Acatusów - przyp. MK] mijanka po godzinie 15 w stacji Raba Wyżna. |