Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei
Koleją retro do Chabówki - Wersja do druku

+- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Koleją retro do Chabówki (/showthread.php?tid=3281)



Koleją retro do Chabówki - Lw - 10-05-2011 12:27

Artykuły promujące naszą imprezę:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4225/b/1.html">http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4225/b/1.html</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rynek-kolejowy.pl/23827/Parowozem_przez_Galicyjska_Kolej_Transwersalna.htm">http://www.rynek-kolejowy.pl/23827/Paro ... rsalna.htm</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sadeczanin.info/aktualnosci-sadeczanin-mlodych/art/17414">http://www.sadeczanin.info/aktualnosci- ... /art/17414</a><!-- m -->


- MK_Rabka - 25-06-2011 18:15

Podepnę się tutaj.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.klub428.pl/index.php/c_news/wiecej/297">http://www.klub428.pl/index.php/c_news/wiecej/297</a><!-- m -->
Cytat:Niewykluczone, że w dniu 9 lipca po raz kolejny na trasę Chabówka - Nowy Sącz wyruszy kolejny pociąg retro promujący ten region
Nostalgia będzie postaci (wagony IC + parowóz)?
PS.
Cytat:Prawdziwym powiewem nowoczesności jest ich [Acatusów - przyp. MK] mijanka po godzinie 15 w stacji Raba Wyżna.