Odpowiedz 
Koleje Małopolskie formalnie już w przyszłym roku?
Autor Wiadomość
gacek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 2,211
Dołączył: 10-05-2009
Skąd: Nowy Sącz
Post: #4
RE: Koleje Małopolskie formalnie już w przyszłym roku?
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci...-roku.html
No właśnie a co konkretnie z linią krynicką i zakopiańską ?

Jeszcze jak podaje RK w latach 2014-15 mają kupić 16 szynobusów
http://www.rynek-kolejowy.pl/49245/malop...tycje.html
14-11-2013 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Koleje Małopolskie formalnie już w przyszłym roku? - gacek - 14-11-2013 13:26
[] - Kryniczanin - 03-12-2012, 17:56
[] - vorteX - 03-12-2012, 19:22

Skocz do: