Ankieta: Czy linia Piekiełko-Podłęże i modernizacja linii 104 powinna być PRIORYTETEM.
TAK
NIE
NIE WIEM
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #6
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
No cóż, ignorancja PO w zakresie transportu kolejowego sięga zenitu. Zresztą nie tylko tej jedynej i słusznej partii. Jeśli projektuje się Y, finansuje studia wykonalności a następnie ta sama partia (tylko postać ministra się tutaj zmienia) rezygnuje z tego, to coś jest nie tak z nimi. Jeśli modernizuje się linie Warszawa-Łódź, jednocześnie do tej samej Łodzi projektuje się KDP, to coś jest nie tak.
Dlatego będą trochę jak Św.Tomasz: Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. I takie myślenie sądzę, że w polskich uwarunkowaniach jest zasadne.
27-06-2013 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska? - kolejoman5 - 27-06-2013 17:23

Skocz do: