Ankieta: Czy linia Piekiełko-Podłęże i modernizacja linii 104 powinna być PRIORYTETEM.
TAK
NIE
NIE WIEM
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #5
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
Są inne priorytety w tym kraju - zatrudnienie kolejnych 100 tysięcy urzędników, tworzenie bajek na papierze żeby dać zarobić na SW i analizach.

W normalnym kraju ta linia od lat by istniała.

Zresztą przykład Żarnowca pokazuje że nawet jak coś idzie dobrze może po 60% budowy zostać wstrzymane i oddane na złom.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
26-06-2013 06:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska? - Kryniczanin - 26-06-2013 06:02

Skocz do: