Ankieta: Czy linia Piekiełko-Podłęże i modernizacja linii 104 powinna być PRIORYTETEM.
TAK
NIE
NIE WIEM
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
Autor Wiadomość
dróżnik_PLK Offline
Użytkownik

Liczba postów: 79
Dołączył: 02-10-2008
Skąd: Nowy Sącz/Kasina Wielka
Post: #4
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
no kolego Kryniczanin powiedz mi dlaczego nie powinny byc priorytrtem?? jestem ciekaw Twojej wypowiedzi

Galeria zdjęć
<!-- m -->http://picasaweb.google.com/droznik.plk<!-- m -->
25-06-2013 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska? - dróżnik_PLK - 25-06-2013 21:43

Skocz do: