Ankieta: Czy linia Piekiełko-Podłęże i modernizacja linii 104 powinna być PRIORYTETEM.
TAK
NIE
NIE WIEM
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #2
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska?
Choćbyśmy stworzyli setki ankiet i choćby odbyto tysiące debat i tak wszystko zależy od tego, czy będą pieniądze czy nie. A jeśli będą to i tak zawsze znajdzie się inny chwilowy priorytet - np. zalany nowo otwarty tunel gdzieś w Warszawie.

Za bardzo wszyscy bujają w obłokach, porywają się z motyką na księżyc a o wiele prostszych spraw nie potrafią ogarnąć.
25-06-2013 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linia kolejowa Podłęże – Piekiełko potrzebna na Igrzyska? - Elektrowóz - 25-06-2013 10:23

Skocz do: