Odpowiedz 
Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji!
Autor Wiadomość
vorteX Offline
Użytkownik

Liczba postów: 219
Dołączył: 18-09-2010
Skąd:
Post: #7
RE: Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji!
Mnie tylko jedno chłopaki interesuje. Czemu na jakis goowniany kawałek 17 kilometrow zakopianki tzw rząd potrafi wydac 3,5 mld a linia piekielna która ma kosztować ponoc 6 jest nie do udzwigniecia nawet gdyby unia dołożyla ze 4 mld. Ma ktos jakies pomysly??
08-06-2013 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji! - vorteX - 08-06-2013 20:52

Skocz do: