Odpowiedz 
Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji!
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #4
RE: Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji!
Mam mieszane uczucia.

Przetrwała to cieszy, jednak czytając listę osób co świętują w mediach naprawdę mam mdłości...

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
07-06-2013 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji! - Kryniczanin - 07-06-2013 19:53

Skocz do: