Odpowiedz 
Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji!
Autor Wiadomość
Muszyniak Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 243
Dołączył: 16-06-2008
Skąd:
Post: #3
RE: Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji!
LINIA URATOWANA !!!!!! ALE SIE CIESZE !!!! KAMILOS , ŁUKASZ ORAZ NASZE KOCHANE STOWARZYSZENIE A TAKŻE LOKOMOTYWA - KOALICJA KOLEI GALICYJSKIEJ JESTESCIE WIELCY BRAVO !!!!!! P.S MOŻE JAKIŚ GRILL Z TEJ OKAZJI LUB BANKIET ????
07-06-2013 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Linia Nowy Sącz-Chabówka uratowana! Minister do PKP: Odstąpić od likwidacji! - Muszyniak - 07-06-2013 19:48

Skocz do: