Odpowiedz 
Baczność: dyrektor jedzie!
Autor Wiadomość
mojżesz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 888
Dołączył: 23-11-2009
Skąd: Nowy Sącz
Post: #3
RE: Baczność: dyrektor jedzie!
Nie wiem czy do Muszyny też nie pojedzie bo wczoraj dworzec w Sączu myli i malowali pasy na peronie w Piwnicznej. Jaka to drezyna?
10-05-2013 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Baczność: dyrektor jedzie! - mojżesz - 10-05-2013 13:53
RE: Baczność: dyrektor jedzie! - jasek - 10-05-2013, 18:16

Skocz do: