Odpowiedz 
Koleje Małopolskie formalnie już w przyszłym roku?
Autor Wiadomość
vorteX Offline
Użytkownik

Liczba postów: 219
Dołączył: 18-09-2010
Skąd:
Post: #3
 
Już kiedyś na tym forum pisałem że tak będzie. Z tego co wiem to docelowo 3-4 pary Nowy Sącz Tarnów. Na południe od Sącza tylko retro.
03-12-2012 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Kryniczanin - 03-12-2012, 17:56
[] - vorteX - 03-12-2012 19:22

Skocz do: