Odpowiedz 
Zatrzymali skład PKP Cargo w Bobowej
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #5
 
Ross21 napisał(a):miejscu maszynisty dzwonił bym od razu na 997 niech policja w Bobowej zacznie w końcu coś robić ...
W artykule jest napisane:
Lw napisał(a):Natychmiast do Bobowej została wysłana grupa operacyjno – interwencyjna SOK z Nowego Sącza oraz policjanci z Bobowej.


Górolik napisał(a):Chuligani nie mogą czuć się bezkarni.
Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby stanowisko prawnika zajmujące się takimi przypadkami - tak jak napisał Jarek. Nie tylko wybrykami chuligańskimi ale i taż np. sytuacjami na przejazdach kolejowych - wjedziesz na przejazd, spowodujesz zatrzymanie pociągu a w najgorszym przypadku doprowadzisz do zderzenie? Wszczęcie postępowania, może wygrana ze strony Cargo czy innego przewoźnika i społeczność by się nauczyła że należy patrzyć na przejazdach kolejowych.
09-05-2012 06:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - hds.147 - 08-05-2012, 19:04
[] - Górolik - 08-05-2012, 21:05
[] - Mietus21 - 08-05-2012, 21:33
[] - Elektrowóz - 09-05-2012 06:30

Skocz do: