![]() |
|
Zatrzymali skład PKP Cargo w Bobowej - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Zatrzymali skład PKP Cargo w Bobowej (/showthread.php?tid=3585) |
Zatrzymali skład PKP Cargo w Bobowej - Lw - 08-05-2012 17:21 Cytat:Chwile grozy przeżył maszynista składu towarowego 44571 relacji Tarnów Filia - Nowy Sącz. W czwartek 3 maja późnym popołudniem grupa młodzieży stojąca na torach kolejowych doprowadziła do zatrzymania pociągu. Bobowska hołota kolejny raz daje we znaki (bez urazy dla Maćka źródło: kurier kolejowy - hds.147 - 08-05-2012 19:04 Jestem przeciwny powstawaniu nowych i nowych stołków w PKP, ale przydałaby się osoba z wykształceniem prawniczym, zajmująca się m.in. takimi przypadkami, która by kierowała i pilnowała sprawy w sądzie, bo w skuteczność policji wątpię [ w przypadku gdy nic się nie stało, tzw mała szkodliwość czynu ], a nawet jakby, to 500 zł zaraz gdzieś taka hołota "znajdzie". A oprócz grzywny dowaliłbym przymusowe prace społeczne. - Górolik - 08-05-2012 21:05 500 zł mandatu? Śmiech na sali. Obciążyć ich kosztami związanymi ze wstrzymaniem ruchu pociągów. Zresztą za "grożenie pobiciem" też by się jakiś paragraf znalazł. Chuligani nie mogą czuć się bezkarni. - Mietus21 - 08-05-2012 21:33 cała Bobowa na miejscu maszynisty dzwonił bym od razu na 997 niech policja w Bobowej zacznie w końcu coś robić ... bo to nie pierwsze przypadki rzucanie kamieniami w loka jest tam na porządku dziennym . - Elektrowóz - 09-05-2012 06:30 Ross21 napisał(a):miejscu maszynisty dzwonił bym od razu na 997 niech policja w Bobowej zacznie w końcu coś robić ...W artykule jest napisane: Lw napisał(a):Natychmiast do Bobowej została wysłana grupa operacyjno – interwencyjna SOK z Nowego Sącza oraz policjanci z Bobowej. Górolik napisał(a):Chuligani nie mogą czuć się bezkarni.Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby stanowisko prawnika zajmujące się takimi przypadkami - tak jak napisał Jarek. Nie tylko wybrykami chuligańskimi ale i taż np. sytuacjami na przejazdach kolejowych - wjedziesz na przejazd, spowodujesz zatrzymanie pociągu a w najgorszym przypadku doprowadzisz do zderzenie? Wszczęcie postępowania, może wygrana ze strony Cargo czy innego przewoźnika i społeczność by się nauczyła że należy patrzyć na przejazdach kolejowych. |