Odpowiedz 
Zniszczona drezyna kolejowa
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #11
 
Pułtuś napisał(a):a jak dla mnie to moga co noc rozwalac i sto aut, moze zastanowia sie ludzie, czy rzeczywiscie warto je posiadac.

Masz coś do mnie i do innych posiadaczy samochodów? Czy to może zazdrość, bo już nie ogarniam Twojego podejścia. Pamiętaj że poza koleją inny świat też istnieje i jest jak najbardziej akceptowalny przez większość społeczeństwa. A przez postawę jaką zaprezentowałeś i podobnych do Ciebie ludziom nasz kraj wygląda tak jak wygląda "gó**o mnie obchodzi co się dzieje dookoła, ja mam tylko czubek własnego nosa i to co mnie cieszy, resztę muszę hejtować" - a wiem że hejtować lubisz bardzo Icon_mrgreen
25-04-2012 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zniszczona drezyna kolejowa - gines - 23-04-2012, 11:38
[] - Muszyniak - 23-04-2012, 12:02
[] - Lw - 23-04-2012, 16:49
[] - MK_Rabka - 23-04-2012, 18:49
[] - Pułtuś - 23-04-2012, 19:37
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 09:21
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 16:04
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 21:31
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 23:43
[] - Elektrowóz - 25-04-2012 09:23

Skocz do: