Odpowiedz 
Zniszczona drezyna kolejowa
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #10
 
Elektrowóz napisał(a):Przebywasz obecnie w Krakowie a nie wiesz co się dzieje na Twoim podwórku

Oj tam, moje podworko to Nowy Sącz, a nie żaden Kraków, a jak dla mnie to moga co noc rozwalac i sto aut, moze zastanowia sie ludzie, czy rzeczywiscie warto je posiadac. Z mojej strony EOT w temacie. Pozdrawiam Icon_smile
24-04-2012 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zniszczona drezyna kolejowa - gines - 23-04-2012, 11:38
[] - Muszyniak - 23-04-2012, 12:02
[] - Lw - 23-04-2012, 16:49
[] - MK_Rabka - 23-04-2012, 18:49
[] - Pułtuś - 23-04-2012, 19:37
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 09:21
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 16:04
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 21:31
[] - Pułtuś - 24-04-2012 23:43
[] - Elektrowóz - 25-04-2012, 09:23

Skocz do: