Odpowiedz 
Zniszczona drezyna kolejowa
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #9
 
Pułtuś napisał(a):a w przypadku kolei nie kradną, tylko niszczą, żeby zniszczyć.

Przebywasz obecnie w Krakowie a nie wiesz co się dzieje na Twoim podwórku, wczoraj albo dziś rano w radiu słyszałem że w nocy na jednym z osiedli parę łebków zdewastowało kilka zaparkowanych na parkingu samochodów - straty oszacowano na ponad 18.000 zł.

Icon_wink

[ Dodano: 2012-04-24, 22:31 ]
O! Żeby nie być gołosłownym Icon_smile

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wracali-pijani-z-imprezy-i-demolowali-samochody,nId,601540">http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w ... nId,601540</a><!-- m -->
24-04-2012 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zniszczona drezyna kolejowa - gines - 23-04-2012, 11:38
[] - Muszyniak - 23-04-2012, 12:02
[] - Lw - 23-04-2012, 16:49
[] - MK_Rabka - 23-04-2012, 18:49
[] - Pułtuś - 23-04-2012, 19:37
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 09:21
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 16:04
[] - Elektrowóz - 24-04-2012 21:31
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 23:43
[] - Elektrowóz - 25-04-2012, 09:23

Skocz do: