Odpowiedz 
Zniszczona drezyna kolejowa
Autor Wiadomość
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #5
 
I tak 104 jako linia w zasadzie nieobsadzona i niejeżdżona trzyma się wcale nieźle przed kradzieżami. Są rejony kraju gdzie by z niej ochłapy zostały.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
23-04-2012 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zniszczona drezyna kolejowa - gines - 23-04-2012, 11:38
[] - Muszyniak - 23-04-2012, 12:02
[] - Lw - 23-04-2012, 16:49
[] - MK_Rabka - 23-04-2012 18:49
[] - Pułtuś - 23-04-2012, 19:37
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 09:21
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 16:04
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 21:31
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 23:43
[] - Elektrowóz - 25-04-2012, 09:23

Skocz do: