Odpowiedz 
Zniszczona drezyna kolejowa
Autor Wiadomość
gines Offline
Użytkownik

Liczba postów: 110
Dołączył: 09-10-2008
Skąd: Piekiełko
Post: #1
Zniszczona drezyna kolejowa
Cytat:Limanowa. Zniszczona drezyna kolejowa, to efekt „zabawy” nieznanych osób w miniony weekend na stacji kolejowej w Limanowej.

Od około dwóch lat dochodzi do zniszczeń na mieniu kolejowym w Limanowej, do tej pory rozbijano np. semafory, kradziono także drobny sprzęt.

Akty wandalizmu przybierają jednak na sile. W ciągu ostatnich kilkunastu dni nieznani sprawcy, którzy organizują sobie przy budynku kolei imprezy, palą ogniska, włamali się do warsztatu i skradli narzędzia.
W ten weekend impreza miała miejsce drezynie. Nie skończyło się jednak na piciu alkoholu, gdyż w stronę szyb drezyny poleciała butelka szampana. Jedna z szyb została rozbita. Uszkodzono także wycieraczki i inne części pojazdu.

Łącznie straty szacuje się na kilka tysięcy złotych.


Sprawców intensywnie poszukuje policja, której technicy dziś na miejscu zbierali ślady.

Źródło:Limanowa.in

Zdjęcia:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_1.jpg">http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_1.jpg</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_2.jpg">http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_2.jpg</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_5.jpg">http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_5.jpg</a><!-- m -->

D29-104 Chabówka - Nowy Sącz
23-04-2012 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zniszczona drezyna kolejowa - gines - 23-04-2012 11:38
[] - Muszyniak - 23-04-2012, 12:02
[] - Lw - 23-04-2012, 16:49
[] - MK_Rabka - 23-04-2012, 18:49
[] - Pułtuś - 23-04-2012, 19:37
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 09:21
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 16:04
[] - Elektrowóz - 24-04-2012, 21:31
[] - Pułtuś - 24-04-2012, 23:43
[] - Elektrowóz - 25-04-2012, 09:23

Skocz do: