Odpowiedz 
Spokój na kolei w Małopolsce
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #4
 
Jak wiadomo głównym celem funkcjonowania kolei jest zapewnienie "miejsc pracy" i "spokoju społecznego", zaś przewóz pasażerów to tylko skutek uboczny którego na razie nie udało się wyeliminować.
19-03-2012 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Spokój na kolei w Małopolsce - Lw - 18-03-2012, 22:44
[] - MK_Rabka - 18-03-2012, 23:00
[] - pysi - 19-03-2012, 09:57
[] - Dolmio - 19-03-2012 13:52
[] - pp - 27-03-2012, 10:51

Skocz do: