Odpowiedz 
Spokój na kolei w Małopolsce
Autor Wiadomość
pysi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 343
Dołączył: 23-06-2008
Skąd:
Post: #3
 
Cóż zrobić Icon_smile Nam zwykłym pasażerom wypada przesiąść się do auta lub busa, co większość i tak już uczyniła.
Może kiedyś doczekamy czasów, kiedy stare kible zostaną zastąpione przez bardziej adekwatny tabor (np 2 członowe acatusy, ely i coś mocniejszego od jelonków, żeby sprostać górkom w naszej okolicy). Wtedy zamiast kibla co 3h poleci szynobusik co 1h Icon_smile a po remontach, które może kiedyś się skończą będziemy mieli czas przejazdu, któremu nie zagrozi żaden bus czy autobus Icon_smile
19-03-2012 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Spokój na kolei w Małopolsce - Lw - 18-03-2012, 22:44
[] - MK_Rabka - 18-03-2012, 23:00
[] - pysi - 19-03-2012 09:57
[] - Dolmio - 19-03-2012, 13:52
[] - pp - 27-03-2012, 10:51

Skocz do: