Odpowiedz 
Małopolska nowa trasa PKP
Autor Wiadomość
pysi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 343
Dołączył: 23-06-2008
Skąd:
Post: #7
 
MK_Rabka napisał(a):Niech wreszcie odważą się powiedzieć "NIE BĘDZIE PIEKIEŁKA", bo momentami to potrafią nadzieje narobić.

Chyba nie wierzyłeś, że tą linie kiedykolwiek zrobią?
13-02-2012 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 25-01-2012, 11:51
[] - Pułtuś - 25-01-2012, 16:16
[] - Lw - 30-01-2012, 20:14
[] - MK_Rabka - 30-01-2012, 20:18
[] - pysi - 13-02-2012 17:27
[] - MK_Rabka - 13-02-2012, 22:15

Skocz do: