Odpowiedz 
Sucha Beskidzka: Powstanie łącznica i nowy przystanek?
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #2
Re: Sucha Beskidzka: Powstanie łącznica i nowy przystanek?
MK_Rabka napisał(a):Wicestarosta Jan Woźny zapowiada jednak, że samorządy będą dopominać się o rewitalizację tego połączenia.

Skad oni biorą tych dziennikarzy ? Icon_mrgreen
25-01-2012 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Sucha Beskidzka: Powstanie łącznica i nowy przystanek? - Pułtuś - 25-01-2012 16:17
[] - vorteX - 25-01-2012, 21:04

Skocz do: