Odpowiedz 
Pojedziemy koleją do Tatralandii?
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #20
 
A co ma jedno do drugiego? Od Zachodniej do Służewca prace są dawno zakończone. Umowa na budowę łącznicy została podpisana w październiku 2009, więc mamy 2 lata i 2 miesiące, cała budowa zakończy się w mniej niż 2,5 roku.
05-12-2011 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 27-11-2011, 22:30
[] - Lw - 27-11-2011, 22:32
[] - Pułtuś - 27-11-2011, 22:36
[] - Burdzio - 28-11-2011, 16:01
[] - Pułtuś - 28-11-2011, 21:59
[] - Dolmio - 29-11-2011, 10:23
[] - MK_Rabka - 29-11-2011, 14:08
[] - Burdzio - 29-11-2011, 14:27
[] - Pułtuś - 30-11-2011, 18:46
[] - Muszyniak - 30-11-2011, 22:33
[] - Dolmio - 02-12-2011, 18:01
[] - MK_Rabka - 02-12-2011, 21:12
[] - Dolmio - 03-12-2011, 16:37
[] - Lw - 03-12-2011, 22:52
[] - Pułtuś - 04-12-2011, 12:19
[] - Kryniczanin - 04-12-2011, 15:31
[] - Dolmio - 04-12-2011, 17:51
[] - Kryniczanin - 04-12-2011, 21:17
[] - Dolmio - 05-12-2011 12:31

Skocz do: