Odpowiedz 
Pojedziemy koleją do Tatralandii?
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #19
 
Dolmio, Ale prace na ciągu od Zachodniej trwają już ponad 5 lat. Pamiętam start jakoś na koniec lata 2006. Zimą 2007 z powodu braku przepustowości Nosal z Krynicy jechał w stronę Wawy przez Dęblin.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
04-12-2011 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 27-11-2011, 22:30
[] - Lw - 27-11-2011, 22:32
[] - Pułtuś - 27-11-2011, 22:36
[] - Burdzio - 28-11-2011, 16:01
[] - Pułtuś - 28-11-2011, 21:59
[] - Dolmio - 29-11-2011, 10:23
[] - MK_Rabka - 29-11-2011, 14:08
[] - Burdzio - 29-11-2011, 14:27
[] - Pułtuś - 30-11-2011, 18:46
[] - Muszyniak - 30-11-2011, 22:33
[] - Dolmio - 02-12-2011, 18:01
[] - MK_Rabka - 02-12-2011, 21:12
[] - Dolmio - 03-12-2011, 16:37
[] - Lw - 03-12-2011, 22:52
[] - Pułtuś - 04-12-2011, 12:19
[] - Kryniczanin - 04-12-2011, 15:31
[] - Dolmio - 04-12-2011, 17:51
[] - Kryniczanin - 04-12-2011 21:17
[] - Dolmio - 05-12-2011, 12:31

Skocz do: