Odpowiedz 
Pojedziemy koleją do Tatralandii?
Autor Wiadomość
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #8
 
Dla EN57 Vmax=100 z 1 minutowymi postojami na każdym przystanku i bez krzyżowań odcinek Kraków - Pławiec
4:36.
Dla TLK EU07 z Vmax=120 i 3 minutowymi postojami na najważniejszych stacjach w/w (Kraków Gł. - Pławiec) odcinek w 3:43.

Symulacja nie obejmuje WOSów i krzyżowań.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
29-11-2011 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 27-11-2011, 22:30
[] - Lw - 27-11-2011, 22:32
[] - Pułtuś - 27-11-2011, 22:36
[] - Burdzio - 28-11-2011, 16:01
[] - Pułtuś - 28-11-2011, 21:59
[] - Dolmio - 29-11-2011, 10:23
[] - MK_Rabka - 29-11-2011 14:08
[] - Burdzio - 29-11-2011, 14:27
[] - Pułtuś - 30-11-2011, 18:46
[] - Muszyniak - 30-11-2011, 22:33
[] - Dolmio - 02-12-2011, 18:01
[] - MK_Rabka - 02-12-2011, 21:12
[] - Dolmio - 03-12-2011, 16:37
[] - Lw - 03-12-2011, 22:52
[] - Pułtuś - 04-12-2011, 12:19
[] - Kryniczanin - 04-12-2011, 15:31
[] - Dolmio - 04-12-2011, 17:51
[] - Kryniczanin - 04-12-2011, 21:17
[] - Dolmio - 05-12-2011, 12:31

Skocz do: