Odpowiedz 
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #11
 
Ale wyłączenie jednego toru i tak nie rozwiązuje wszystkich problemów. Ciągle trzeba uważać bo po drugim śmigają pociągi, jest problem z rozstawieniem sprzętu, dojazdem maszyn. Wszystko wygląda dobrze w teorii, ale na budowie pewne problemy są nie do przeskoczenia.
16-09-2011 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kolejoman5 - 12-09-2011, 20:45
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 21:06
[] - MK_Rabka - 12-09-2011, 21:17
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 22:03
[] - lukboc - 13-09-2011, 07:31
[] - Dolmio - 14-09-2011, 17:52
[] - pysi - 14-09-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 14-09-2011, 18:12
[] - MK_Rabka - 14-09-2011, 21:36
[] - Dolmio - 16-09-2011 10:16
[] - MK_Rabka - 16-09-2011, 10:57
[] - lukboc - 18-09-2011, 19:46

Skocz do: