Odpowiedz 
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
Autor Wiadomość
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #10
 
Za to roboty na wiadukcie w Krakowie na Miodowej trwają, rozebrano również wjazd na linią 112 w Płaszowie.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
14-09-2011 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kolejoman5 - 12-09-2011, 20:45
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 21:06
[] - MK_Rabka - 12-09-2011, 21:17
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 22:03
[] - lukboc - 13-09-2011, 07:31
[] - Dolmio - 14-09-2011, 17:52
[] - pysi - 14-09-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 14-09-2011, 18:12
[] - MK_Rabka - 14-09-2011 21:36
[] - Dolmio - 16-09-2011, 10:16
[] - MK_Rabka - 16-09-2011, 10:57
[] - lukboc - 18-09-2011, 19:46

Skocz do: