Odpowiedz 
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #5
 
Patrzmy chociazby na Czechy- tam wyłącza się krótki odcinek z ruchu i intensywnie modernizuje, po ukonczeniu rozpoczyna sie nastepny... Na naszym podworku moglyby byc to takie odcinki jak Brzesko-Bochnia czy Podleze-Klaj. Przyklad linii Warszawa-Gdansk ukazuje dobitnie, ze remont robiony teoretycznie dla pasazerow, w rzeczywistosci tylko ich wygania :? Pasazerowie po prostu nie akceptuja remontu w takiej formie. Niestety PLK SA nie wozi ludzi, tylko utrzymuje tory wiec liczyc sie z tym po prostu nie musi.
12-09-2011 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kolejoman5 - 12-09-2011, 20:45
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 21:06
[] - MK_Rabka - 12-09-2011, 21:17
[] - Pułtuś - 12-09-2011 22:03
[] - lukboc - 13-09-2011, 07:31
[] - Dolmio - 14-09-2011, 17:52
[] - pysi - 14-09-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 14-09-2011, 18:12
[] - MK_Rabka - 14-09-2011, 21:36
[] - Dolmio - 16-09-2011, 10:16
[] - MK_Rabka - 16-09-2011, 10:57
[] - lukboc - 18-09-2011, 19:46

Skocz do: