Odpowiedz 
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #3
 
@Kolejoman- odcinek o ktory pytasz jest robiony na 160, przynajmniej w teorii bo co z tego wyjdzie to niewiadomo. Niemniej, chwalenie sie politykow o tym ze za 3 lata pociag z Krakowa do Tarnowa bedzie jechal 40 minut to farsa i bzdura, gdyz odcinek Podlęze-Krakow jest przewidziany do modernizacji około 2018 roku- w ramach juz oddzielnego projektu, Krakowskiego Węzla Kolejowego. O ile jest to melodia przyszlosci, to ten odcinek, od Podleza do Krakowa, juz sie sypie, i po wielkiej modernizacji reszty trasy do 160, bedziemy mieli odcinek od Podleza z predkoscia nie 160, a 60. Icon_cool No ale nic, pozyjemy, zobaczymy, a poki co mamy taki wlasnie klops.
12-09-2011 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kolejoman5 - 12-09-2011, 20:45
[] - Pułtuś - 12-09-2011 21:06
[] - MK_Rabka - 12-09-2011, 21:17
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 22:03
[] - lukboc - 13-09-2011, 07:31
[] - Dolmio - 14-09-2011, 17:52
[] - pysi - 14-09-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 14-09-2011, 18:12
[] - MK_Rabka - 14-09-2011, 21:36
[] - Dolmio - 16-09-2011, 10:16
[] - MK_Rabka - 16-09-2011, 10:57
[] - lukboc - 18-09-2011, 19:46

Skocz do: