Odpowiedz 
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
A w zimie będzie tłumaczenie, że śnieg opóźnia prace... Icon_rolleyes
Ciekawe, czy odcinek Trzciana-Rudna Wielka jest już robiony na Vmax=160 czy też tylko rewitalizowany do 120.
Opóźnienia prac na E-30, opóżnienie otwarcia linii 96 na odc. Tarnów-Stróże... Żenujące.
12-09-2011 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - kolejoman5 - 12-09-2011 20:45
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 21:06
[] - MK_Rabka - 12-09-2011, 21:17
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 22:03
[] - lukboc - 13-09-2011, 07:31
[] - Dolmio - 14-09-2011, 17:52
[] - pysi - 14-09-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 14-09-2011, 18:12
[] - MK_Rabka - 14-09-2011, 21:36
[] - Dolmio - 16-09-2011, 10:16
[] - MK_Rabka - 16-09-2011, 10:57
[] - lukboc - 18-09-2011, 19:46

Skocz do: