Odpowiedz 
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #1
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się



„Gazeta Krakowska” pisze o opóźnieniu prac modernizacyjnych na linii E30 między Krakowem a Tarnowem. Pasażerowie dziwią się, po co wprowadzono nowy rozkład jazdy w związku z rzekomymi pracami, skoro na torach nie dzieje się kompletnie nic.

Dziś na wspomnianym odcinku jedzie się ok. 25 minut dłużej niż przed wrześniową korektą rozkładu jazdy. - Zrozumiałbym te utrudnienia, gdyby robotnicy faktycznie rozbierali tory. Tymczasem od początku września, kiedy wprowadzono nowy rozkład, nic takiego nie ma miejsca – skarży się czytelnik dziennika Andrzej Kucharzyk.

PKP PLK przyznaje, że na razie na odcinku między Krakowem a Rzeszowem prace trwają tylko na szlaku Trzciana - Rudna Wielka. - Około połowy września rozpoczną się prace przygotowawcze, umożliwiające właściwe roboty budowlane na szlaku Biadoliny - Bogumiłowice i w stacji Biadoliny – wyjaśnia „Gazecie Krakowskiej” Dorota Szalacha z PKP Polskie Linie Kolejowe.Dodaje jednocześnie, że pod koniec września robotnicy powinni pojawić się także na torach na wschód od Tarnowa.





Źródło: Rynek Kolejowy. Oryginał:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rynek-kolejowy.pl/27100/Modernizacja_odcinka_KrakowTarnow_opoznia_sie.htm">http://www.rynek-kolejowy.pl/27100/Mode ... ia_sie.htm</a><!-- m -->

Komentarz: To było do przewidzenia... Juz widze jak skoncza w zapowiadane 3 lata. Juz na wejsciu maja opoznienie, a nawet nie zaczeli. Rece opadaja.

Zreszta, sam widzialem jadac ze nie ma zadnych prac.
12-09-2011 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Modernizacja odcinka Kraków - Tarnów opóźnia się - Pułtuś - 12-09-2011 20:16
[] - kolejoman5 - 12-09-2011, 20:45
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 21:06
[] - MK_Rabka - 12-09-2011, 21:17
[] - Pułtuś - 12-09-2011, 22:03
[] - lukboc - 13-09-2011, 07:31
[] - Dolmio - 14-09-2011, 17:52
[] - pysi - 14-09-2011, 17:59
[] - Pułtuś - 14-09-2011, 18:12
[] - MK_Rabka - 14-09-2011, 21:36
[] - Dolmio - 16-09-2011, 10:16
[] - MK_Rabka - 16-09-2011, 10:57
[] - lukboc - 18-09-2011, 19:46

Skocz do: