Odpowiedz 
Remont dworca PKP za 30 mln złotych
Autor Wiadomość
Exile Offline
Użytkownik

Liczba postów: 536
Dołączył: 05-03-2011
Skąd:
Post: #22
 
kryniczanin napisał(a):Nie przesadzasz? Nie jest to miejsce idealne ale na pewno dużo lepsze niż np. Nałęczów.
Krynica to nieciekawie komunikacyjnie miasto - jedna główna arteria, brak oczywistego centrum (jak rynek w Muszynie). Ludzie jadący do Krynicy wysiadają z autobusów bardzo różnie - najczęściej jednak pod szpitalem, urzędem miasta czy hawaną. I nikt nie będzie szedł z dworca kolejowego pod hawanę czy szpital - co zajmuje jakieś pół godziny - gdy ma przystanek autobusowy tuż obok celu.
Turyści to oczywiście co innego.

A sytuacja na drogach aż błaga o skuteczną komunikację kolejową - Nawojowska rozkopana - normą jest ponad 5-minutowy postój na światłach, Kolejowa też wiecznie zaprana, przejazd przez Krynicę też nie należy do bezproblemowych. Jeszcze niedawno busy NS-Krynica jeździły 40-45 minut, a teraz poniżej godziny nie schodzą (przynajmniej w szczycie).

Plusem jest to, że w mediach w ogóle mówi się o perspektywicznych inwestycjach, a nie jedynie o zaoraniu dworca
18-07-2011 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 16:57
[] - Kryniczanin - 15-07-2011, 19:06
[] - hds.147 - 15-07-2011, 20:07
[] - Lw - 15-07-2011, 22:04
[] - Pułtuś - 15-07-2011, 22:53
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 23:41
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 07:07
[] - Elektrowóz - 16-07-2011, 11:21
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 12:27
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 12:38
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 13:11
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 14:20
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 14:56
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 15:10
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 16:47
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 18:29
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 19:03
[] - Exile - 18-07-2011, 13:53
[] - Elektrowóz - 18-07-2011, 14:19
[] - Kryniczanin - 18-07-2011, 15:33
[] - Exile - 18-07-2011 16:18
[] - MK_Rabka - 30-08-2011, 14:52
[] - kemi73 - 28-09-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 28-09-2011, 16:56
[] - gacek - 28-09-2011, 17:34
[] - malizna - 28-09-2011, 18:36

Skocz do: