Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei
Remont dworca PKP za 30 mln złotych - Wersja do druku

+- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Remont dworca PKP za 30 mln złotych (/showthread.php?tid=3345)

Strony: 1 2


Remont dworca PKP za 30 mln złotych - hds.147 - 15-07-2011 16:48

Materiał TV-NS

<!-- m --><a class="postlink" href="http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4478/b/1.html">http://tv-ns.pl/wydarzenia/material/4478/b/1.html</a><!-- m -->


- Elektrowóz - 15-07-2011 16:57

Dlaczego jak to czytam:
Cytat:Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć remont dworca PKP w Nowym Sączu - zapewnia senator PiS Stanisław Kogut.
To na mojej twarzy pojawia się ironiczny uśmiech? Czy tylko ja tak mam Icon_wink ?


- Kryniczanin - 15-07-2011 19:06

Kamil zapewniam cię że nie tylko ty tak masz Icon_smile U mnie to samo Icon_smile


- hds.147 - 15-07-2011 20:07

Ale chyba najlepszy kawałek to: "Senator Kogut wierzy, że obiekt po remoncie [...] będzie użytecznym dworcem, na którym większa liczba pasażerów pojawi się po budowie linii kolejowej Kraków - Podłęże - Piekiełko". Z polskiego na nasz: nigdy Icon_lol


- Lw - 15-07-2011 22:04

Nie no, fakt jest faktem że dworzec wyremontują prędzej czy później. Tylko co zrobić, żeby miał on komu służyć...


- Pułtuś - 15-07-2011 22:53

Nie zaczyna sie naprawiania kolei od d**y strony. Najpierw przyciągniecie pasazerow, wiecej polaczen, potem remont dworca. Priorytetem na obecna chwilę jest zakonczenie remontu Kryniczanki, poprawa czasu przejazdu, dopiero po tym mozna myslec o modernizacji dworca. Co po nowym budynku w sytuacji gdy pasazerowie ida po pracy na dworzec busow a nie kolejowy ?


- Elektrowóz - 15-07-2011 23:41

Pułtuski ma racje. Naprawdę wolałbym aby te 30 mln zł wpakowali jeszcze dodatkowo w linię, aby czas przejazdu się odrobinę jeszcze zmniejszył. Choćby na odcinku Nowy Sącz - Muszyna - Zwolnienie przed Rytrem na widoczność, trzydziestka na wyjeździe z Rytra, dwadzieścia w Młodowie - wystarczy zamontować kamerę, 30 przy wjeździe do Żegiestowa. I odcinek Nowy Sącz - Rytro by zrobić 100. Gwarantuję że 10 min jesteśmy w stanie zaoszczędzić, a 30 mln zł napewno by wystarczyło.


- Kryniczanin - 16-07-2011 07:07

Zgadzam się całkowicie z przedmówcami. Ja z swojej listy życzeń dodam wymianę rozjazdu w Krynicy ograniczenie do 20km/h. Icon_smile

I jeszcze jedno do standardowej pieśni wyborczej "Piekiełko, och piekiełko" doszedł refren "będzie remont dworca za 30 baniek"....


- Elektrowóz - 16-07-2011 11:21

Niektórzy (nie chce wymieniać poi nazwisku już) myślą, że dworzec czy centrum komunikacyjne to będzie taki zegarek z wodotryskiem. Co z tego, że będzie dworzec na miarę Krakowa Głównego (PKP, PKS, MPK razem) jak pociągi będą jechały do Krakowa 3 godziny a do Krynicy 2. To tak samo jakby naprawiać auto któremu się zepsuł silnik i zaczynać od wymiany kół czy felg na ładniejsze. Co z tych felg że będzie samochód ładnie wyglądać jak i tak nie pojedzie.


- MK_Rabka - 16-07-2011 12:27

Może lepiej zacząć od peronów - dostosować wysokość do odjeżdżających pociągów, poprawić dojście na perony etc.?


- Pułtuś - 16-07-2011 12:38

Najlepiej zainwestowac to 30 milionow czy ile kosztuje taki remont dworca na kontynuacje rewitalizacji Kryniczanki z Regionalnego Programu Operacyjnego- teraz robią Tarnow-Stroze, za rok mogliby zrobic np. jeden tor ze Stroz do Sacza, albo z Sacza do Kamionki zrobic na Vmax=100 (geometria toru na to pozwala, jest prosto jak na magistrali w niektorych miejscach). Sa dwa tory wiec nie trzeba bedzie wprowadzac KKA i rozwalac calej kolei. Mozna by tez zrobic remont odcinka Krynica-Muszyna, szlak jest tam coraz gorszy i chyba niedlugo obnizą szlakową do 40...

Poza tym , za 30 milionow mozna by kupic ze 3 Acatusy, albo zmodernizowac z 8 EN57 (nie wiem jakie to koszty dokladnie). Pieniadze na nowy dworzec, z ktorego zwinal sie niedawno ostatni kiosk oraz bar fast food to kasa w błoto.

Nowy dworzec potrzebny był w Tarnowie- pociagi co chwile, kilkanascie tysiecy podroznych dziennie, setki sprzedanych biletow miesiecznych, pospieszne, inter regio, ekspres, osobowe- i tu remont byl strzalem w dziesiatke, bo tam sa pasazerowie ktorzy na ten dworzec zasługują. A u nas w Nowym Saczu? Sami wiecie jak to wyglada Icon_sad


- Kryniczanin - 16-07-2011 13:11

Eeee tam na Muszyna - Krynica nie ma takiej tragedii owszem podkłady trzeba wymienić ale co tam śmiga lekkie EN57.


- Pułtuś - 16-07-2011 14:20

Ile dokładnie kilometrow jest ze stacji Muszyna do stacji Krynica i ile minut mozna urwac? Przy teoretycznej modernizacji do Vmax 80-90 ?


- Kryniczanin - 16-07-2011 14:56

Pułtuś, 10,537km km od środków peronów. Rekord złotych lat to 92-93 Poprad 14 minut w obie strony a ile z tego urwać po modernie takiej - góra 3 minuty i nie wszędzie się da więcej niż 30-50km/h np. łuk i most kolejowy w Powroźniku tam dodatkowo jest bardzo duży spadek.


- Pułtuś - 16-07-2011 15:10

14 minut?? A teraz jest 17 ! Czyli czas przejazdu pogorszył sie raptem o 3 minuty ? W takim razie chyba faktycznie na trasie Muszyna-Krynica nie da sie szybciej..