Odpowiedz 
Remont dworca PKP za 30 mln złotych
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #21
 
Exile napisał(a):Linia Muszyna - Krynica nie jest problemem, w Krynicy pociąg dojeżdża w tak kiepskie miejsce, że nikt z Muszyny nie rozważa jazdy pociągiem do Krynicy.

Nie przesadzasz? Nie jest to miejsce idealne ale na pewno dużo lepsze niż np. Nałęczów.

Exile napisał(a):Trzeba zejść na 50 min z Muszyny do Sącza - to jest bardzo realne (przecież odległość z Muszyny do Sącza to dokładnie 50km)

Jest to realne ale nie tak łatwo jak wam się wydaje. Rozkłady lat 90 Muszyna - Nowy Sącz było 49min ale bez postoju dla "Karpat" a nie zapominajmy że na Nowy Sącz - Rytro było 100km/h Piwniczna - Żegiestów 80km/h

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
18-07-2011 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 16:57
[] - Kryniczanin - 15-07-2011, 19:06
[] - hds.147 - 15-07-2011, 20:07
[] - Lw - 15-07-2011, 22:04
[] - Pułtuś - 15-07-2011, 22:53
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 23:41
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 07:07
[] - Elektrowóz - 16-07-2011, 11:21
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 12:27
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 12:38
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 13:11
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 14:20
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 14:56
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 15:10
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 16:47
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 18:29
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 19:03
[] - Exile - 18-07-2011, 13:53
[] - Elektrowóz - 18-07-2011, 14:19
[] - Kryniczanin - 18-07-2011 15:33
[] - Exile - 18-07-2011, 16:18
[] - MK_Rabka - 30-08-2011, 14:52
[] - kemi73 - 28-09-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 28-09-2011, 16:56
[] - gacek - 28-09-2011, 17:34
[] - malizna - 28-09-2011, 18:36

Skocz do: