Odpowiedz 
Remont dworca PKP za 30 mln złotych
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #18
 
To by bylo dobre w latach 70. jak ktos jeszcze pociagami do pracy dojezdzał, a teraz to sam wiesz jak to wyglada.... Zreszta w Powrozniku wymiana pasazerska jest na poziomie przystanku w Jamnicy.. Icon_rolleyes
16-07-2011 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 16:57
[] - Kryniczanin - 15-07-2011, 19:06
[] - hds.147 - 15-07-2011, 20:07
[] - Lw - 15-07-2011, 22:04
[] - Pułtuś - 15-07-2011, 22:53
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 23:41
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 07:07
[] - Elektrowóz - 16-07-2011, 11:21
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 12:27
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 12:38
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 13:11
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 14:20
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 14:56
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 15:10
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 16:47
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 18:29
[] - Pułtuś - 16-07-2011 19:03
[] - Exile - 18-07-2011, 13:53
[] - Elektrowóz - 18-07-2011, 14:19
[] - Kryniczanin - 18-07-2011, 15:33
[] - Exile - 18-07-2011, 16:18
[] - MK_Rabka - 30-08-2011, 14:52
[] - kemi73 - 28-09-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 28-09-2011, 16:56
[] - gacek - 28-09-2011, 17:34
[] - malizna - 28-09-2011, 18:36

Skocz do: