Odpowiedz 
Remont dworca PKP za 30 mln złotych
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #11
 
Najlepiej zainwestowac to 30 milionow czy ile kosztuje taki remont dworca na kontynuacje rewitalizacji Kryniczanki z Regionalnego Programu Operacyjnego- teraz robią Tarnow-Stroze, za rok mogliby zrobic np. jeden tor ze Stroz do Sacza, albo z Sacza do Kamionki zrobic na Vmax=100 (geometria toru na to pozwala, jest prosto jak na magistrali w niektorych miejscach). Sa dwa tory wiec nie trzeba bedzie wprowadzac KKA i rozwalac calej kolei. Mozna by tez zrobic remont odcinka Krynica-Muszyna, szlak jest tam coraz gorszy i chyba niedlugo obnizą szlakową do 40...

Poza tym , za 30 milionow mozna by kupic ze 3 Acatusy, albo zmodernizowac z 8 EN57 (nie wiem jakie to koszty dokladnie). Pieniadze na nowy dworzec, z ktorego zwinal sie niedawno ostatni kiosk oraz bar fast food to kasa w błoto.

Nowy dworzec potrzebny był w Tarnowie- pociagi co chwile, kilkanascie tysiecy podroznych dziennie, setki sprzedanych biletow miesiecznych, pospieszne, inter regio, ekspres, osobowe- i tu remont byl strzalem w dziesiatke, bo tam sa pasazerowie ktorzy na ten dworzec zasługują. A u nas w Nowym Saczu? Sami wiecie jak to wyglada Icon_sad
16-07-2011 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 16:57
[] - Kryniczanin - 15-07-2011, 19:06
[] - hds.147 - 15-07-2011, 20:07
[] - Lw - 15-07-2011, 22:04
[] - Pułtuś - 15-07-2011, 22:53
[] - Elektrowóz - 15-07-2011, 23:41
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 07:07
[] - Elektrowóz - 16-07-2011, 11:21
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 12:27
[] - Pułtuś - 16-07-2011 12:38
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 13:11
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 14:20
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 14:56
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 15:10
[] - Kryniczanin - 16-07-2011, 16:47
[] - MK_Rabka - 16-07-2011, 18:29
[] - Pułtuś - 16-07-2011, 19:03
[] - Exile - 18-07-2011, 13:53
[] - Elektrowóz - 18-07-2011, 14:19
[] - Kryniczanin - 18-07-2011, 15:33
[] - Exile - 18-07-2011, 16:18
[] - MK_Rabka - 30-08-2011, 14:52
[] - kemi73 - 28-09-2011, 16:13
[] - Kryniczanin - 28-09-2011, 16:56
[] - gacek - 28-09-2011, 17:34
[] - malizna - 28-09-2011, 18:36

Skocz do: