Odpowiedz 
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg
Autor Wiadomość
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #1
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg
Za GK: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/409208,rabka-zdroj-polozyl-sie-pod-pociag,id,t.html">http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/4 ... ,id,t.html</a><!-- m -->

Cytat:2011-05-29 13:29:24, aktualizacja: 2011-05-29 13:33:11

W niedzielne przedpołudnie, tuż po godz. 10, 67-letni mieszkaniec Rabki-Zdrój zginął pod pociągiem relacji Kraków-Zakopane. Mężczyzna popełnił samobójstwo.
67-latek szedł wzdłuż torów. Kiedy zobaczył nadjeżdżający pociąg odrzucił laskę, którą się podpierał i położył brzuchem na torach. Zginął na miejscu.
Ruch na trasie Kraków-Zakopane został zablokowany. Około godz. 13 został przywrócony.

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
29-05-2011 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg - hds.147 - 29-05-2011 16:30
[] - Elektrowóz - 29-05-2011, 21:37
[] - MK_Rabka - 29-05-2011, 21:59

Skocz do: