Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg - Wersja do druku

+- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg (/showthread.php?tid=3302)



Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg - hds.147 - 29-05-2011 16:30

Za GK: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/409208,rabka-zdroj-polozyl-sie-pod-pociag,id,t.html">http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/4 ... ,id,t.html</a><!-- m -->

Cytat:2011-05-29 13:29:24, aktualizacja: 2011-05-29 13:33:11

W niedzielne przedpołudnie, tuż po godz. 10, 67-letni mieszkaniec Rabki-Zdrój zginął pod pociągiem relacji Kraków-Zakopane. Mężczyzna popełnił samobójstwo.
67-latek szedł wzdłuż torów. Kiedy zobaczył nadjeżdżający pociąg odrzucił laskę, którą się podpierał i położył brzuchem na torach. Zginął na miejscu.
Ruch na trasie Kraków-Zakopane został zablokowany. Około godz. 13 został przywrócony.



- Elektrowóz - 29-05-2011 21:37

Szczęście w nieszczęściu, że udało nam się przejechać naszym pociągiem.


- MK_Rabka - 29-05-2011 21:59

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetakrakowska.pl/podhale/zakopane/409208,rabka-zdroj-polozyl-sie-pod-pociag,id,t.html">http://www.gazetakrakowska.pl/podhale/z ... ,id,t.html</a><!-- m -->
To zdjęcie do materiału.
Zdaje się, że właśnie tą jednostką wracałem o 18:57 do Krakowa.