![]() |
|
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg (/showthread.php?tid=3302) |
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg - hds.147 - 29-05-2011 16:30 Za GK: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/409208,rabka-zdroj-polozyl-sie-pod-pociag,id,t.html">http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/4 ... ,id,t.html</a><!-- m --> Cytat:2011-05-29 13:29:24, aktualizacja: 2011-05-29 13:33:11 - Elektrowóz - 29-05-2011 21:37 Szczęście w nieszczęściu, że udało nam się przejechać naszym pociągiem. - MK_Rabka - 29-05-2011 21:59 <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetakrakowska.pl/podhale/zakopane/409208,rabka-zdroj-polozyl-sie-pod-pociag,id,t.html">http://www.gazetakrakowska.pl/podhale/z ... ,id,t.html</a><!-- m --> To zdjęcie do materiału. Zdaje się, że właśnie tą jednostką wracałem o 18:57 do Krakowa. |