Odpowiedz 
Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa
Autor Wiadomość
Kacpergron Offline
Użytkownik

Liczba postów: 37
Dołączył: 30-11-2008
Skąd:
Post: #3
 
Panowie, czy na stacji przed wyruszeniem pociągu taką kartkę będzie można dostać i ewentualnie nadać, by została ona przewieziona tym pociągiem?Icon_smile
25-05-2011 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Elektrowóz - 25-05-2011, 15:28
[] - Kacpergron - 25-05-2011 18:58
[] - Lw - 25-05-2011, 19:18

Skocz do: