![]() |
|
Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa (/showthread.php?tid=3299) |
Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa - Lw - 25-05-2011 15:12 Cytat:Z okazji mającej się odbyć w niedzielę 29 maja br imprezy "Kolej na Majówkę! Parowozem przez Galicyjska Kolej Transwersalną" zorganizowana zostanie "Galicyjska Poczta Kolejowa" na trasie Nowy Sącz - Skansen Kolejowy w Chabówce - Nowy Sącz. Z tej okazji Centrum Poczty ORJ w Nowym Sączu wydało kartkę pocztową oraz stempel dodatkowy - informuje Wiesław Mochnacki. ![]() źródło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sadeczanin.info/aktualnosci-rozmaitosci-19/art/18522">http://www.sadeczanin.info/aktualnosci- ... /art/18522</a><!-- m --> - Elektrowóz - 25-05-2011 15:28 Nasz stempel też będzie. - Kacpergron - 25-05-2011 18:58 Panowie, czy na stacji przed wyruszeniem pociągu taką kartkę będzie można dostać i ewentualnie nadać, by została ona przewieziona tym pociągiem? - Lw - 25-05-2011 19:18 Tak, poczta będzie miała swoje stoisko na którym będzie można kupić i nadać w/w kartkę na przewóz naszą pocztą kolejową |