Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei
Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa - Wersja do druku

+- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum)
+-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa (/showthread.php?tid=3299)



Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa - Lw - 25-05-2011 15:12

Cytat:Z okazji mającej się odbyć w niedzielę 29 maja br imprezy "Kolej na Majówkę! Parowozem przez Galicyjska Kolej Transwersalną" zorganizowana zostanie "Galicyjska Poczta Kolejowa" na trasie Nowy Sącz - Skansen Kolejowy w Chabówce - Nowy Sącz. Z tej okazji Centrum Poczty ORJ w Nowym Sączu wydało kartkę pocztową oraz stempel dodatkowy - informuje Wiesław Mochnacki.

[Obrazek: kartka_okolicznosciowa_kolej_na_majowke.jpg]


źródło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sadeczanin.info/aktualnosci-rozmaitosci-19/art/18522">http://www.sadeczanin.info/aktualnosci- ... /art/18522</a><!-- m -->


- Elektrowóz - 25-05-2011 15:28

Nasz stempel też będzie.


- Kacpergron - 25-05-2011 18:58

Panowie, czy na stacji przed wyruszeniem pociągu taką kartkę będzie można dostać i ewentualnie nadać, by została ona przewieziona tym pociągiem?Icon_smile


- Lw - 25-05-2011 19:18

Tak, poczta będzie miała swoje stoisko na którym będzie można kupić i nadać w/w kartkę na przewóz naszą pocztą kolejową Icon_smile