Odpowiedz 
Małopolskie bezdroża
Autor Wiadomość
Exile Offline
Użytkownik

Liczba postów: 536
Dołączył: 05-03-2011
Skąd:
Post: #14
 
Pułtuś napisał(a):W najgorszej sytuacji są i tak pasażerowie busów- bo one przecież się nie zmienią- one już osiągneły ostatnie stadium swego rozwoju, ani nie da sie zrobic wiecej miejsca, ani zamontowac wiecej siedzen. Słowem- busy zawsze będą takie jakie są teraz, a jakie są każdy widzi.

Zależy co rozumiesz pod pojęciem "bus". Bo może być to zwykły dostawczak ze wstawionymi oknami i siedzeniami albo bus produkowany celem przewozu ludzi.

Nie wiem nawet kto napisał ten artykuł, nie analizuję na korzyść jakiego lobby jest on pisany. Cieszy mnie, że powstają takie teksty, wypunktowywujące kolej i drogi w Małopolsce.
16-04-2011 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Małopolskie bezdroża - Exile - 14-04-2011, 13:25
[] - Exile - 14-04-2011, 17:41
[] - kolejoman5 - 14-04-2011, 17:53
[] - Exile - 14-04-2011, 18:05
[] - Elektrowóz - 14-04-2011, 18:15
[] - Burdzio - 15-04-2011, 22:23
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:12
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:28
[] - Exile - 16-04-2011, 06:54
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:16
[] - Exile - 16-04-2011, 12:09
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 12:41
[] - Exile - 16-04-2011 16:03

Skocz do: