Odpowiedz 
Małopolskie bezdroża
Autor Wiadomość
Exile Offline
Użytkownik

Liczba postów: 536
Dołączył: 05-03-2011
Skąd:
Post: #12
 
Autor właśnie zastanawia się jak w ogóle w przyzwoitych warunkach dojechać do Krakowa. I widzi jedynie zatłoczonego dostawczaka zw busem lub pociąg jadący 30km/h. Trzeba takie patologie naświetlać, nagłaśniać i od tego są dziennikarze.
16-04-2011 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Małopolskie bezdroża - Exile - 14-04-2011, 13:25
[] - Exile - 14-04-2011, 17:41
[] - kolejoman5 - 14-04-2011, 17:53
[] - Exile - 14-04-2011, 18:05
[] - Elektrowóz - 14-04-2011, 18:15
[] - Burdzio - 15-04-2011, 22:23
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:12
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:28
[] - Exile - 16-04-2011, 06:54
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:16
[] - Exile - 16-04-2011 12:09
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 12:41
[] - Exile - 16-04-2011, 16:03

Skocz do: