Odpowiedz 
Małopolskie bezdroża
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #11
 
Owszem, ale jak powiedzialem, jest tez druga strona medalu. Czemu nie napiszą artykułu 'jak najszybciej i najdogodniej dojechac z miasta A do miasta B' ? To by sie ludziom bardziej przydało, bo że jest bałagan każdy widzi i czuj. Najłatwiej jest krytykować, to każdy potrafi....


Czy wszystko w artykule jest prawdą? Nie jest. Stosuje sie wiele uogólnien (wszystkie pociagi się wloką, wszystkie pociagi smierdzą) tak samo jak sugeruja, ze kazdy bus pęka w szwach a kazda droga jest dziurawa. To rowniez nie jest prawdą.
16-04-2011 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Małopolskie bezdroża - Exile - 14-04-2011, 13:25
[] - Exile - 14-04-2011, 17:41
[] - kolejoman5 - 14-04-2011, 17:53
[] - Exile - 14-04-2011, 18:05
[] - Elektrowóz - 14-04-2011, 18:15
[] - Burdzio - 15-04-2011, 22:23
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:12
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:28
[] - Exile - 16-04-2011, 06:54
[] - Pułtuś - 16-04-2011 11:16
[] - Exile - 16-04-2011, 12:09
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 12:41
[] - Exile - 16-04-2011, 16:03

Skocz do: