Odpowiedz 
Małopolskie bezdroża
Autor Wiadomość
Exile Offline
Użytkownik

Liczba postów: 536
Dołączył: 05-03-2011
Skąd:
Post: #10
 
Ale czy cokolwiek z tego artykułu nie jest prawdą?
Cytat:Czy Acatusy ktore jezdza, mozna juz powiedziec, regularnie po sadeckich torach to nie jest cos, o czym trzebaby napisac ?
O acatusie jest mowa w tekście. Samo ich wprowadzenie było szeroko opisywane w małopolskich mediach. To nie jest tak, że przemilcza się plusy kolei. Jest ich po prostu tak niewiele, że nie ma o czym pisać.

Chcielibyście przeczytać peany na cześć małopolskiej kolei, ale o tym to nawet dziennikarzom Faktu trudno byłoby napisać artykuł. Po to powstają tak krytyczne teksty, by zwrócić uwagę w jakich warunkach codziennie dziesiątki tysięcy ludzi podróżują do Krakowa
16-04-2011 06:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Małopolskie bezdroża - Exile - 14-04-2011, 13:25
[] - Exile - 14-04-2011, 17:41
[] - kolejoman5 - 14-04-2011, 17:53
[] - Exile - 14-04-2011, 18:05
[] - Elektrowóz - 14-04-2011, 18:15
[] - Burdzio - 15-04-2011, 22:23
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:12
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:28
[] - Exile - 16-04-2011 06:54
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:16
[] - Exile - 16-04-2011, 12:09
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 12:41
[] - Exile - 16-04-2011, 16:03

Skocz do: