Odpowiedz 
Małopolskie bezdroża
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #6
 
Exile napisał(a):Czy raczej brak obiektywizmu jest wśród was, drodzy "fanatycy kolei" na zasadzie "transport drogowy, jakikolwiek by nie był i tak będzie gorszy od kolei, jakakolwiek by ona nie była"
Drogi Exile, proponuję przestudiować dokładnie całe forum i zobaczyć że nie raz jak i ja tak i wiele osób ostro i w niektórych przypadkach aż za ostro (jak na założenia forum) krytykuje poczynania kolei. Co nie oznacza że nie krytykujemy także transportu drogowego.

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że w poważnej rozmowie na tym forum (pomijam fakt czystej ironii czy żartu) wiele razy także powiedziałem przysłowiowe TAK transportowi drogowemu. Czy WiFi w autobusach, naprawdę wygodny tabor SzwagroPolu. Bo taka jest prawda. A czy Ty Exile np słyszałeś o tym, że w IR WOŚP i innych IR które obsługiwały zmodernizowane wagony było także WiFi? Jestem pewien że nie, bo o takiej rzeczy gazety nie piszą. Ale bardzo chętnie napisano o wprowadzeniu nowinki w autobusach. Czy nie jest to lekka dyskryminacja? Icon_wink Przykład WiFi to taka mała kropla w morzu. A my nie jesteśmy wcale fanatykami, że kolej to bożek, a transport drogowy to zło.
14-04-2011 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Małopolskie bezdroża - Exile - 14-04-2011, 13:25
[] - Exile - 14-04-2011, 17:41
[] - kolejoman5 - 14-04-2011, 17:53
[] - Exile - 14-04-2011, 18:05
[] - Elektrowóz - 14-04-2011 18:15
[] - Burdzio - 15-04-2011, 22:23
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:12
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:28
[] - Exile - 16-04-2011, 06:54
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:16
[] - Exile - 16-04-2011, 12:09
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 12:41
[] - Exile - 16-04-2011, 16:03

Skocz do: