Odpowiedz 
Małopolskie bezdroża
Autor Wiadomość
Exile Offline
Użytkownik

Liczba postów: 536
Dołączył: 05-03-2011
Skąd:
Post: #5
 
Rozmawiamy nie o "niektórych" mediach, a o konkretnym artykule z Dziennika Polskiego.
Zgadzam się co do gorszego traktowania kolei, ale nie można zrzucić na karb "lobby drogowego" wszystkich wad kolei. Bo jak wiemy drogom w Polsce też bardzo daleko do doskonałości.
Lubię kolej i boli mnie fakt, że jej potencjał w Małopolsce jest tak niewykorzystywany. Dobrze przygotowana kolej nie daje autobusom szans (patrz trasa Kraków-Warszawa).
14-04-2011 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Małopolskie bezdroża - Exile - 14-04-2011, 13:25
[] - Exile - 14-04-2011, 17:41
[] - kolejoman5 - 14-04-2011, 17:53
[] - Exile - 14-04-2011 18:05
[] - Elektrowóz - 14-04-2011, 18:15
[] - Burdzio - 15-04-2011, 22:23
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:12
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:28
[] - Exile - 16-04-2011, 06:54
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:16
[] - Exile - 16-04-2011, 12:09
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 12:41
[] - Exile - 16-04-2011, 16:03

Skocz do: